Müük Põllumaa, BAILESTI, Dolj, Rumeenia, Afumati, Dolj, Romania

Müük - Cod. 38476

  • Tüpoloogia: Põllumaa
  • Piirkond: 104800 m²
  • Tubades: N/A
  • Põrand: N/A

TÖÖSTUSHOONE MAA VÄGA HÕLMAVA HINNA KOHTA. Piirkonnas, kus on palju välismaiseid tööstusinvesteeringuid.
Müüa maatükk: 10,48 ha (104 800 m2) ühe pindalaga 3 € / m2. Krunt asub Afumati kommuuni ääres, Dolji maakond, Rumeenia. Maatükist on väljapääs asfaltkattega teele (kohalik nimi DJ561A), mis ühendab Craiovat Calafatiga.
Krunt on nelinurkne. Doonau jõest krundini on umbes 20 km. Calafat-Vidini sild asub krundist 50 km läänes. Craiova – Calafati raudtee on krundist umbes 2 km kaugusel (kõik nimetatud vahemaad kulgevad maanteel, mitte sirgjooneliselt).
Krunti võib kasutada tööstusomandina. Lisaks tööstusomandile võib ehitada ka teraviljahoidlaid või kaubaladusid. Vee- ja elektrivarustus on olemas. KÕIK NIMETUSTEADMED ON TELLIMISEL.

Meie ametlikud eeltingimused tehingu tegemiseks on järgmised:
A. Me ei saa nõustuda täielikult ega osaliselt maksega, mida ei tehta pangaülekandega. Kui väike summa võib olla, siis me ei saa seda vastu võtta näiteks sularahas maksmise kaudu või ettevõtete kaudu, kes pakuvad inimestelt inimesele rahaülekandeid, näiteks Western Union.
B. Igasugust rahapesu ei saa lubada.
Kui potentsiaalne ostja täidab kaks ametlikku eeltingimust ja soovib oma maad osta, on meil tehingu toimumiseks veel üks rida tingimusi:
I. Leping, mille mõlemad sõlmime, ei saa õiguslikku väärtust enne, kui on notariaalselt tõestatud Rumeenia ametlikus notaris.
II. Nii potentsiaalne ostja kui ka meie peame isiklikult osalema Rumeenia ametlikus notaris, kus potentsiaalne ostja tõendab oma maksejõulisust (võimalust osta meie maatükki) autentse pangakonto väljavõttega, saades vastuseks omandiõiguse aktide tutvustamise. ja kogu nõuetekohane dokumentatsioon, mis on kooskõlas Rumeenia kehtivate seadustega.
III. Notaris peavad mõlemad esitama kehtivad ID-paberid, näiteks ID-kaardid, passid jne.
IV. Notariaalselt tõestatav leping sisaldab kolme olulist detaili: arutlusel olev maatükk, meie müügihind ja tema (meie potentsiaalse ostja) ostukulud ning täielik teave meie identiteedi kohta müüjana ja tema kui ostja isiku kohta.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Kuulutus poolt privaatsõnumite
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB